LAWETA-BIALYSTOK.PL

LAWETA BIAŁYSTOK 24H NA TELEFON

Transport pojazdów

ZADZWOŃ TERAZ
534 304 309

Transport pojazdów Białystok

szeroka oferta usług

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy transport pojazdów na terenie Białegostoku, jak również całego kraju, a nawet Europy. W trosce o spełnienie życzeń nawet najbardziej wymagających odbiorców gwarantujemy pełne bezpieczeństwo podczas procesu przewozu, a także przejrzyste warunki współpracy. Priorytetem naszej firmy jest pełne zadowolenie klientów. Kierujemy się uczciwą i rzetelną realizacją naszych usług transportowych.

 

W jaki sposób skorzystać z usługi transportu pojazdów?

 

Oferujemy wiele dogodnych sposobów na zamówienie usługi transportowej. Nie wymagamy osobistej wizyty w naszym biurze.

 

 

skontaktuj się »

Dla pełnego komfortu nasi klienci mogą skontaktować się z nami telefonicznie pod wskazany numer. Wszystkie najważniejsze kwestie ustalimy podczas rozmowy. Równie skuteczną drogą komunikacji będzie wysłanie wiadomości mailowej na podany adres. Do realizacji zamówienia przystępujemy natychmiast po jej otrzymaniu i dokładnym ustaleniu wszystkich niezbędnych informacji. Ważną kwestią jest odpowiednie uzgodnienie dat. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi transportowe odbywały się w najdogodniejszych dla naszych klientów terminach. Zgodnie z życzeniem, nasza firma oferuje transport pojazdów na terenie Białegostoku, całej Polski, a nawet Europy. Mamy ogromne doświadczenie w sprowadzaniu aut z zagranicy. Proces ten zawsze przebiega z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa i warunków umowy, zawartej z naszymi odbiorcami.

 

 

Transport pojazdów Białystok – kto może skorzystać z naszej usługi transportowej?

 

 

Każdy zainteresowany transportem pojazdów może skorzystać z naszych usług. Właściciel samochodu, który ma zostać przetransportowany, nie musi spełniać żadnych surowych warunków. Kontaktując się z nami, należy jedynie podać:

  • najważniejsze dane osobowe, potrzebne do sporządzenia umowy,
  • sugerowany całkowity koszt usługi,
  • pożądany termin przewozu auta oraz
  • miejsce docelowe.

Wszystkim zajmie się nasza firma po podpisaniu kontraktu, którego warunki są w pełni przejrzyste, rzetelne i uczciwe dla obu stron. Odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości. Jesteśmy stale dostępni dla naszych klientów. Staramy się, aby cena usługi transportowej była przystępna, dostępna na każdą kieszeń. Jeśli nasz odbiorca ją zaakceptuję, wówczas ostatnią kwestią jest podpisanie umowy i przystąpienie do procesu przewozu określonego środka lokomocji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
8 + 8

Czy transport pojazdów w Białymstoku jest bezpieczny?

Nasi klienci często pytają, jak duże ryzyko występuje podczas przewozu aut. Rozumiemy i szanujemy ich obawy, dlatego na bieżąco informujemy o postępach w realizacji usługi transportowej. Pojazdy znajdują się w rękach profesjonalistów w swojej dziedzinie. Bezpieczeństwo to nasz priorytet. Stosujemy więc niezbędne zabezpieczenia i wszelkie standardowe środki ostrożności. Doświadczeni fachowcy z naszej firmy cieszą się zaufaniem klientów nie tylko z Białegostoku, ale także z terenu całego kraju, a nawet z zagranicy. Dla nas najważniejszy jest sprawny i bezpieczny transport pojazdów w przystępnej cenie, by zadowolić nawet najbardziej wymagających odbiorców naszych usług.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY