LAWETA-BIALYSTOK.PL

LAWETA BIAŁYSTOK 24H NA TELEFON

Dlaczego my?

ZADZWOŃ TERAZ
534 304 309

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

FLOTA NOWOCZESNYCH POJAZDÓW

 

Świadczymy pomoc na terenie Białegostoku i okolic w przypadku:

  • transportu pojazdów
  • drobnych napraw na drodze
  • zmiany koła
  • holowania pojazdów
  • dowozu paliwa
  • zatrzaśnięcia kluczyków w aucie
  • awaryjnego uruchamiania samochodów
  • zatankowania niewłaściwego rodzaju paliwa

Dotrzemy z pomocą tam, gdzie to będzie konieczne. Wyruszamy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Zabieramy ze sobą niezbędny, specjalistyczny sprzęt i oczywiście sztab najlepszych fachowców. Działamy wyłącznie z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa oraz zgodnie z przepisami prawa o ruchu drogowym i zasadami technicznymi.

 

skontaktuj się »

Klienci mogą się z nami skontaktować w bardzo prosty i wygodny sposób – drogą mailową lub telefonicznie. Prosimy tylko o najważniejsze dane osobowe, dokładny opis zaistniałej sytuacji oraz precyzyjne podanie lokalizacji. Staramy się wspierać kierowców w stresujących chwilach. Rozumiemy ich potrzeby i obawy, dlatego zaufały nam już dziesiątki klientów.

 

 

Współpraca z nami to czysta przyjemność!

 

 

Naszym zawodowym priorytetem jest rzetelność i uczciwość wobec naszych klientów, a także bezpieczeństwo i profesjonalizm działania. Warunki współpracy z nami są jasne i przejrzyste oraz możliwie najkorzystniejsze dla odbiorców naszych usług. Nie ma tutaj miejsca na ukryte koszty lub wykrywanie nieistniejących usterek pojazdu. Staramy się, by każdy kierowca opuścił naszą firmę w pełni usatysfakcjonowany sprawnością i szybkością naszej obsługi. Ceny są wyjątkowo przystępne, dostępne na każdą kieszeń. Nasi fachowcy wyposażeni są w sprawdzony, specjalistyczny sprzęt i narzędzia. Posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie z zakresu mechaniki samochodowej. To profesjonaliści w każdym calu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
4 + 0

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Odpowiedź jest prosta. Zawsze docieramy do naszych klientów najszybciej jak to tylko możliwe, podejmujemy działania natychmiast po otrzymaniu wezwania, dysponujemy niezbędnym sprzętem, doświadczonymi i wykształconymi fachowcami, a także ustalamy korzystne dla naszych klientów warunki współpracy. Służymy fachowym doradztwem i wsparciem na każdym etapie realizacji zlecenia. Dzięki doskonałej znajomości topografii miasta dotrzemy z pomocą w każdy zakątek Białegostoku oraz okolicznych miejscowości, niezależnie czy konieczna jest wymiana koła, awaryjne uruchomienie pojazdu, dowóz paliwa, czy odholowanie samochodu do warsztatu.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY