LAWETA-BIALYSTOK.PL

LAWETA BIAŁYSTOK 24H NA TELEFON

FAQ

ZADZWOŃ TERAZ
534 304 309

nasza lista faq

lista najczęściej zadawanych pytań

Jak długo trzeba czekać na fachową pomoc przy zmianie koła?

Nasi fachowcy posiadają ogromne, wieloletnie doświadczenie w dziedzinie mechaniki samochodowej. Potrafią wymienić koło w tempie ekspresowym. Czas oczekiwania klienta zależy więc jedynie od odległości miejsca niefortunnego zdarzenia od naszej siedziby. Dokładamy wszelkich starań, aby dotrzeć z pomocą najszybciej jak to możliwe. Wyruszamy od razu po otrzymaniu zgłoszenia.

Czy dostępna jest usługa transportu pojazdu z Białegostoku do innego miasta?

Nasza profesjonalna firma oferuje możliwość dostarczenia pojazdu nie tylko na obszarze Białegostoku i jego okolic, ale także do innych miast. To od odległości od naszej siedziby zależeć będzie ostateczny koszt takiej usługi. Gwarantujemy sprawny transport pojazdów z zachowaniem obowiązujących przepisów o ruchu drogowym oraz wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Czy holowanie pojazdów jest kosztowną usługą?

W naszej firmie ceny poszczególnych usług są niezwykle przystępne. Zależą jednak od wielu czynników. Na koszt holowania samochodu wpływa przede wszystkim odległość miejsca zdarzenia od naszej siedziby. Wyruszymy z pomocą natychmiast po otrzymaniu wezwania. Staramy dotrzeć się najszybciej jak to możliwe oraz działamy z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Dlaczego pojazd nie odpala? Jak zapobiec tego rodzaju awariom?

Przyczyn braku zapłonu jest wiele. Może być on związany z rozładowanym akumulatorem, długo utrzymującym się mrozem, awarią świec żarowych i zapłonowych, uszkodzonym rozrządem i układem paliwowym, niesprawnym rozrusznikiem lub zatankowaniem niewłaściwego paliwa. W każdej tej sytuacji oferujemy szybką, sprawną i profesjonalną pomoc naszych fachowców.

Czy można skorzystać z pomocy lawety nawet poza obszarem Białegostoku?

Oferujemy dojazd lawety nie tylko na terenie samego Białegostoku, ale także poza jego granicami, do okolicznych miejscowości. Staramy się, aby klienci czekali na nas jak najkrócej. Służymy im fachowym doradztwem i wsparciem w tej stresującej sytuacji, jaką jest kolizja, awaria pojazdu lub brak paliwa. Wyruszamy z pomocą od razu po otrzymaniu wezwania.

Czy cena usługi wykonania drobnych napraw na drodze jest wysoka?

Warunki współpracy z naszymi klientami są zawsze wcześniej szczegółowo omówione, jasne i przejrzyste, a wszystkie koszty rzetelnie przedstawione. Cena za wykonanie drobnej naprawy lub wyeliminowanie usterki na drodze zależy od rodzaju awarii i odległości od naszej firmy, jednak jest ona całkowicie przystępna, dostępna na każdą kieszeń.

Czy dowóz paliwa realizowany jest także w okolicznych miejscowościach Białegostoku?

W ofercie naszej firmy znajduje się profesjonalna usługa dowozu paliwa, która cieszy się wyjątkowo dużą popularnością. Gwarantujemy jak najszybsze dotarcie do kierowcy, potrzebującego pomocy na terenie Białegostoku, ale także w jego okolicach. Napełnimy każdy bak, niezależnie od jego wielkości i rodzaju potrzebnego paliwa.

Jak długo trzeba czekać na przyjazd lawety na miejsce zdarzenia?

W naszej firmie rozpoczynamy realizację zlecenia natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Nasz profesjonalny zespół dokłada wszelkich starań, aby dotrzeć na miejsce zdarzenia najszybciej jak to tylko możliwe. Czas oczekiwania naszych klientów zależy przede wszystkim od odległości od naszej siedziby, natężenia w ruchu drogowym oraz pory dnia lub nocy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
3 + 4

masz jakieś sugestie dotyczące faq?

napisz do nas

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY