LAWETA-BIALYSTOK.PL

LAWETA BIAŁYSTOK 24H NA TELEFON

Holowanie samochodów

ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

Holowanie samochodów Białystok

dlaczego warto nam zaufać?

 

Pracownicy naszej firmy to specjaliści w swojej dziedzinie. Ich wiedza, umiejętności i doświadczenie gwarantują profesjonalną realizację usług transportowych na terenie Białegostoku. Obsługa lawety nie stanowi dla nas żadnej tajemnicy. Holowanie samochodów odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, wymaganych przepisami prawa. Zaufały nam już dziesiątki klientów. Ich pełne zadowolenie to nasza misja.

 

W jaki sposób zamówić usługę holowania samochodów?

 

Każdy, kto potrzebuje naszej usługi holowania pojazdu na terenie Białegostoku, może bez żadnych przeszkód skontaktować się z nami telefonicznie.

 

 

skontaktuj się »

Poprosimy o podanie wyłącznie najważniejszych informacji, a mianowicie:

  • podstawowych danych osobowych
  • miejsca zdarzenia
  • dokładnego opisu sytuacji
  • rodzaj środka transportu

Jest to więc niezwykle prosty i sprawnie przebiegający proces. Dokładamy wszelkich starań, aby dotrzeć do naszego klienta jak najszybciej. Służymy także profesjonalnym doradztwem w zakresie holowania pojazdów. Interwencję przeprowadzany z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Fachowcy, którzy tworzą nasz zespół, zabierają ze sobą odpowiedni, specjalistyczny sprzęt. Dynamicznie i bezbłędnie umieszczają auto na lawecie i bezpiecznie odwożą je pod wskazany adres. W zależności od prośby klienta, samochód odholujemy na prywatną posesję w miejscu zamieszkania lub od razu do warsztatu mechanicznego. To wygoda klienta jest dla nas najważniejsza.

 

 

Bezpiecznie odholujemy każdy pojazd

 

 

Przystępując do procesu holowania samochodu, zachowujemy wszystkie konieczne wymogi prawne, a także najważniejsze zasady techniczne. Przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia najszybciej jak to tylko możliwe. Otaczamy naszych klientów profesjonalnym wsparciem i doradztwem. Sprawnie i z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa umieszczamy pojazd na lawecie. Dysponujemy fachowym, sprawdzonym sprzętem. Nasza specjalistyczna ekipa odwozi samochód w całkowitej zgodzie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego, aby zminimalizować ryzyko kolizji i nie stwarzać zagrożenia dla innych kierujących. Zadowolenie i satysfakcja naszych klientów to nasz zawodowy priorytet, dlatego cena usługi holowania samochodów na terenie Białegostoku jest naprawdę przystępna. Każdy klient może liczyć na nasze indywidualne podejście. Zawieramy korzystne dla obu stron umowy tylko po wcześniejszym ustaleniu jej warunków z odbiorcą usługi. Grono naszych zadowolonych klientów jest imponujące i stale rośnie. Jesteśmy bowiem firmą godną zaufania, sprawdzającą się w każdych, nawet najbardziej wymagających zdarzeniach drogowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
3 + 3

Holowanie pojazdów Białystok – w jakich sytuacjach możemy pomóc?

Każdy nasz klient może liczyć na naszą profesjonalną usługę holowania pojazdów w Białymstoku i okolicach. Dysponujemy odpowiednim sprzętem w zależności od tego, czy mamy do czynienia z autem po kolizji, pojazdem, w którym zostało zatankowane niewłaściwe paliwo, samochodem z zatartym silnikiem lub awarią określonych czujników. Dopełnimy wszystkich formalności w sposób korzystny dla naszego klienta.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY