LAWETA-BIALYSTOK.PL

LAWETA BIAŁYSTOK 24H NA TELEFON

Firma

ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Jakie usługi oferujemy kierowcom z terenu Białegostoku?

 

Oferta naszej firmy jest naprawdę bogata. Gwarantujemy fachową i kompleksową obsługę z zakresu mechaniki samochodowej. Nasze usługi cieszą się niezwykłą popularnością, a pracownicy zaufaniem.

 

Działamy na terenie Białegostoku i okolic, a pomożemy kierowcom w:

  • transporcie różnego rodzaju pojazdów
  • holowaniu pojazdów samochodowych
  • dowozie każdego rodzaju paliwa
  • wymianie koła
  • awaryjnym uruchomieniu auta
  • drobnych naprawach na drodze
  • przypadku zatankowania niewłaściwego rodzaju paliwa

 

skontaktuj się »

Możemy pochwalić się 100% skutecznością działania. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, rozumiejąc jego potrzeby i obawy. Nieustannie służymy fachowym doradztwem i wsparciem. Wyruszamy na miejsce niefortunnego zdarzenia natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, dokładnej lokalizacji kierowcy oraz opisu zaistniałej sytuacji. Zabieramy ze sobą niezbędny, specjalistyczny sprzęt i narzędzia, a jeśli zajdzie taka konieczność, dostarczymy także lawetę. Dokładamy wszelkich starań, aby dotrzeć na miejsce najszybciej jak to możliwe. Z doświadczenia wiemy, że czas oczekiwania naszych klientów zależy od odległości od naszej siedziby, pory dnia i natężenia ruchu drogowego. Nie mniej, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nieść fachową pomoc w każdy zakątek Białegostoku oraz okolicznych miejscowości.

 

 

W jaki sposób można się z nami skontaktować?

 

 

Nasi klienci mogą się z nami skontaktować i zgłosić problem w niezwykle komfortowy dla nich sposób – wysyłając wiadomość mailową lub dzwoniąc na podany numer telefonu. Odbierając zgłoszenie, prosimy o podanie tylko podstawowych danych osobowych, a więc imienia i nazwiska, przynajmniej ogólnego opisu zdarzenia i przede wszystkim precyzyjnej lokalizacji. Nie wymagamy, aby kierowcy posiadali specjalistyczną wiedzę z zakresu mechaniki samochodowej. To nasze zadanie, aby służyć profesjonalną pomocą. Możemy to robić dzięki wykształconej kadrze fachowców i wieloletniemu doświadczeniu. Warunki współpracy zawsze ustalamy w obecności klienta i po wcześniejszej konsultacji z nim, aby były one dla niego możliwie najkorzystniejsze. Uczciwość i rzetelność, a także bezpieczeństwo działania to nasze zawodowe priorytety. Zachowujemy wszelkie środki ostrożności. Współpraca z nami to czysta przyjemność.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
2 + 8

pomoc drogowa laweta 24 białystok i okolice

NAJLEPSZA POMOC DROGOWA W MIEŚCIE I OKOLICY!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY