LAWETA-BIALYSTOK.PL

LAWETA BIAŁYSTOK 24H NA TELEFON

Drobne naprawy na drodze

ZADZWOŃ TERAZ
534 304 309

Drobne naprawy na drodze

POMOCY DROGOWEJ W BIAŁYMSTOKU i okolicach

 

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby na czas dotrzeć do osób potrzebujących pomocy drogowej. Mniej lub bardziej groźne stłuczki, awarie i usterki zdarzają się codziennie. Do ich naprawy potrzebna jest specjalistyczna wiedza oraz umiejętności z zakresu mechaniki samochodowej. Nasza wykształcona i doświadczona wieloletnią praktyką kadra fachowców oferuje szybką i sprawną pomoc. Drobne naprawy na drodze w Białymstoku wykonamy z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i przepisów prawa.

 

Czego dotyczą drobne naprawy na drodze?

 

Każdy kierowca przynajmniej raz w swoim życiu spotkał się z niebezpieczną sytuacją w ruchu drogowym lub jego samochód z niewiadomych przyczyn odmówił posłuszeństwa.

 

skontaktuj się »

Nasza firma zajmuje się szybką i sprawną likwidacją takich właśnie problemów technicznych. Oferujemy nasze fachowe wsparcie i doradztwo w każdej, nawet najdrobniejszej usterce, ponieważ wierzymy, że nasi klienci zasługują na profesjonalną obsługę. Drobne naprawy na drodze na terenie Białegostoku mogą dotyczyć wielu różnych kwestii, wymagających specjalistycznej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Nie wymagamy od naszych klientów ich posiadania. To nasze zadanie, by prawidłowo rozpoznać problem i podjąć odpowiednie kroki w celu jego wyeliminowania. Dysponujemy całkowicie sprawdzonym i bezpiecznym sprzętem. Jeśli zajdzie taka potrzeba, odholujemy auto na prywatną posesję w miejscu zamieszkania lub od razu do warsztatu samochodowego. Pomagamy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia.

 

 

Drobne naprawy na drodze w Białymstoku – jak zgłosić problem?

 

 

Służymy swoją profesjonalną pomocą i specjalistycznym sprzętem technicznym w przypadku niegroźnej kolizji drogowej, awarii lub usterki niewiadomego pochodzenia. Przystępujemy do akcji natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia.

 

Wystarczy, że kierowca pojazdu:

  • skontaktuje się z nami telefonicznie,
  • dokładnie opisze zaistniały problem, a także
  • precyzyjnie wskaże miejsce zdarzenia.

Dokładamy wszelkich starań, aby dotrzeć do naszych klientów jak najszybciej to możliwe. Doskonale orientujemy się w topografii Białegostoku i okolicznych miejscowości. Działamy zgodnie z przepisami prawa, podejmując wszelkie środki ostrożności. Nasi doświadczeni fachowcy doskonale radzą sobie w przypadku mniej lub bardziej groźnych awarii, stłuczek, a nawet wtedy, gdy konieczne jest odholowanie auta. Po zakończonej realizacji usługi przedstawiamy klientowi koszt usługi. W naszej firmie ceny są naprawdę przystępne i konkurencyjne, idące w parze z wysoką jakością wykonywanych napraw. Zaufały nam już dziesiątki klientów. Ich grono jest naprawdę imponujące i stale rośnie. Priorytetem naszej działalności jest pełne zadowolenie i satysfakcja klientów, sprawna i profesjonalna pomoc oraz bezpieczeństwo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu rozumiemy potrzeby odbiorców naszych usług i staramy się traktować każdego z nich w sposób indywidualny. Dzięki temu cieszymy się ogromną sympatią i zaufaniem nie tylko mieszkańców Białegostoku.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
4 + 7

SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

GWARANTUJEMY EXPRESOWĄ POMOC!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY